Eğer Psikolojik Danışmanlık hizmetinden yararlanmak ya da bu konuda ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız; telefonla arayarak, iletişim formunu doldurarak ya da bizzat gelerek randevu alabilirsiz. Karşılıklı olarak kararlaştırılan gün ve saatte görüşmelere başlayabilirsiniz. Görüşmelerimiz 50 dakika sürecek olup haftada bir ya da iki haftada bir şeklindeki sıklıkta devam edecektir. Gelemeyeceğiniz gün için önceden bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.

   Hafta içi her gün 09.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Üniversitemizin öğrencilerine yönelik olan bu hizmetimiz ücretsizdir.

 

Telefonla Randevu Almak İçin : 0456 233 11 80

İletişim Formunu Doldurarak Randevu Almak İçin : Sitemizin "İletişim" sekmesinde yer alan İletişim Formundaki ad soyad, mail adresi ve telefon numarası bilgilerinizi ve belirtmek istediğiniz konuyu yazarak göndermeniz yeterlidir. Mail adresimiz her gün kontrol edilmektedir. Gönderdiğiniz mail adresinizden sizinle iletişime geçilerek randevu tarihi belirlenecektir. Lütfen mailinizdeki gelen kutusunu ve özellikle gereksiz kutusunu kontrol ediniz.

Bizzat Gelmek İsterseniz Adresimiz : Kongre Merkezi 5. Kat, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Odası